„KAŽDÁ STAVBA JE ORIGINÁLEM“

Kdo jsme a co děláme:
CZECH UNITE MONT je dynamicky rozvíjející se společnost, která navazuje na dlouholeté zkušenosti a tradice z živnostenského podnikání. Naší specializací je výstavba ocelových a betonových montovaných hal napříč celým průmyslem. Poskytujeme kompletní realizaci montovaných hal na klíč od samotné projekce až po jejich servis a údržbu. Montujeme haly po celé České a Slovenské Republice. Veškerý seznam námi poskytovaných služeb naleznete zde.


Historie:
Firma CZECH UNITE MONT vznikla v roce 2018. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru  jsme se s odhodláním pustili do vlastního podnikání. Začínali jsme v úzkém kruhu přátel, kteří plni nadšení chtěli vybudovat stabilní společnost po svém a to se nám již od začátku dařilo. Důvěra investorů v naše schopnosti nám dovolila tuto šanci chytit pevně do svých rukou a nám se podařilo prosadit se na trhu s montovanými halami.


Důvěra je základem všeho:
Prvořadou a hlavní zásadou UNITEMONTU je poctivý přístup ke každému investorovi. Osobní vztah a jednání pro nás není cizí slovo. Snažíme se vždy splnit vaše požadavky a přání. Poskytujeme kompletní poradenství a konzultace ohledně montovaných hal, díky tomu šetříme váš čas a hlavně peníze. Vážíme si všech investorů bez výjimky. Pro nás neexistuje měřítko, jestli jste malí, nebo velcí. Vaše spokojenost je tou největší reklamou, která nás posouvá v před.


Současnost:
V dnešní době máme za sebou řadu zdařilých zakázek a projektů. V sekci reference naleznete ukázku všech prací, které jsme během 2. let zhotovili. Náš tým se značně rozrostl o kvalifikovaný kolektiv, přičemž stále pokračujeme v přátelském duchu. Vše si vyrábíme sami ve vlastní zámečnické a klempířské dílně. Jsme pyšní na vlastní rozsáhlý vozový park. Disponujeme nejmodernějším nářadím, vybavením a technikou pro výrobu a montáž hal.
Díky naší píli jsme se stali certifikovanou společností a cílíme na nejvyšší možnou kvalitu práce, zobrazit certifikáty si můžete zde.
Naše společnost fandí zdravému životnímu stylu a máme radost, že podporujeme mnoho sportovních projektů. Více v sekci podporujeme. Stále se posouváme a budujeme společný sen, který nese jméno CZECH UNITE MONT.

img
img