PROJEKČNÍ ŘÍZENÍ STAVBY

Poskytujeme komplexní služby, od přípravy až po samotnou realizaci montované haly.

Více
INŽENÝRING A SPODNÍ STAVBA

Inženýrskou činností vám zorganizujeme kompletní výstavbu od architektonického návrhu, stavební řízení až po kolaudaci včetně koordinace prací s výběrem dodavatelů.  

Více
OCELOVÉ KONSTRUKCE

Základem každé montované haly je ocelová konstrukce, která se skládá z různých ocelových profilů. Vždy vycházíme z architektonického řešení pro konkrétní typ montované haly.  

Více
OPLÁŠTĚNÍ HAL A OBJEKTŮ

U zateplených hal používáme sendvičové panely nebo kazetové skládané stěnové pláště, zatímco pro haly nezateplené používáme stěnové trapézové plechy.

Více
STŘEŠNÍ OPLÁŠTĚNÍ

U zateplených hal používáme pro opláštění střech sendvičové panely nebo skládané střešní pláště, zatímco haly nezateplené uzavíráme trapézovými plechy.

Více
KLEMPÍŘSKÉ PRVKY

Klempířské prvky mají značný vliv na výsledný estetický dojem z montované haly. Precizní a kvalitní provedení má velký vliv na funkčnost uzavíraných prostor.

Více
CHLADÍRENSKÁ TECHNOLOGIE

Realizujeme veškeré zakázky od malých chladicích a mrazicích boxů až po komplexní technologie chlazení.

Více
JEŘÁBY A JEŘÁBOVÁ DRÁHA

Zajišťujeme kompletní montáž všech potřebných ocelových konstrukcí, jejich nátěrů, instalace jeřábu včetně elektroinstalace a revize.

Více
REGÁLOVÝ SYSTÉM A MANIPULAČNÍ TECH.

Podle správně zvoleného regálového systému vybavujeme provozy vhodnou manipulační technikou, která je klíčem k optimálnímu výkonu.

Více
VÝPLNĚ OTVORŮ

Plášť montované haly doplňujeme především o prvky, které zajišťují prosvětlení, větrání a přístup do stavebního objektu.

Více
OSVĚTLENÍ

Navrhujeme a dodáváme komplexní řešení osvětlení do běžných průmyslových hal i extrémně zatížených výrobních prostor.

Více
OCELOVÉ PODESTY A SCHODIŠTĚ

Přístup do vyšších úrovní podest je řešen ocelovými schodišti nebo výtahy. Mezi podestami tvoříme průchozí lávky, které slouží k propojení vícero podest v objektu.

Více