INFORMACE O SLUŽBĚ

Výplně otvorů

Současná moderní architektura si vyžaduje stále častější využívání moderních materiálů, mezi které bezesporu patří plast, hliník a sklo. Plášť montované haly doplňujeme především o prvky, které zajišťují prosvětlení, větrání a přístup do stavebního objektu.

Okna a dveře

Umocňují estetický efekt montované haly. Důležitý prvek z hlediska prosvětlení a provětrání celé stavby. Vhodně zvolená okna a dveře mají zásadní vliv na tepelnou izolaci a bezpečnost.

Průmyslová vrata

Vysoké nároky na životnost, variabilitu, funkčnost a bezpečnost uzavření stavebního otvoru. Nejčastěji dodávaná průmyslová vrata jsou sekční, rolovací a manuální.

Větrací mřížky a žaluzie

Určeny k zakrývání stavebních otvorů a odvětrávání výrobních, skladovacích, zemědělských či průmyslových montovaných hal. Větrací mřížky a žaluzie jsou dodávány v plastovém, kovovém a nerezovém provedení.

Světlíky a prosvětlovací panely

Světlíky dodávají bezkonkurenčně nejvíce denního světla než jakékoli jiné prosvětlení. Do výrobních hal doporučujeme především hřebenové světlíky. U míst, kde není možné instalovat jiný typ prosvětlení, doporučujeme bodové světlíky. Prosvětlovací panely je vhodné umístit do montovaných hal, kde je větší sklon střechy. Tyto panely jsou dodávány ve stejném profilu jako střešní panel.