INFORMACE O HALE

Výrobní hala s administrativní budovou pro společnost TS-tech spol. s.r.o. je situována v moderní průmyslové zóně obce Sudoměřice. Jedná se o kombinovanou halu, která se skládá z výrobní a skladovací haly. Na tyto prostory navazuje administrativní budova, která je průchozí s výrobou. Konstrukce celého objektu je zhotovena z oceli o celkové váze 48 000 kg, včetně jeřábové dráhy. Hala má rozměry 50 x 18 x 6,5 m. Jednopodlažní hala slouží především k výrobním účelům, ale také jako skladovací prostor. Pro pohodlnou manipulaci s těžkými břemeny se starají 2 mostové jeřáby, každý se zatížením do 3 200 kg. Skladovací prostor je přepažen příčkou po celé délce, jenž ho odděluje od výrobní části. Nachází se zde vlastní kóje s oddělenou místností.

Administrativní budova je, na rozdíl od zmíněných částí, vícepodlažní. Obě podlaží spojuje ocelové schodiště s mezipodestou naší výroby. Nosnou část stropní konstrukce tvoří trapézový plech, který posloužil jako skryté bednění pro betonovou podlahu. Pro opláštění objektu byly zvoleny PUR panely se skrytými zámky o tl. 100 mm v barvě RAL 9007. Pro střešní vrstvu byly zvoleny střešní PUR panely o tl. 150 mm se stejnou barevností jako stěnové. Vybočení z konceptu klasických šedých hal zde mění klempířské prvky s barevností RAL 5010; právě tato modrá barva dodává stavbě ojedinělý moderní vzhled, který zároveň zapadá do barev společnosti TS-tech spol. s.r.o. Celkově jsme vytvořili a namontovali 2 500 bm klempířských prvků.

Mezi zajímavosti stavby patří speciální boxy z ocelové konstrukce, opláštěné vatovými panely, speciálně na míru pro nové technologie. Dělící příčku s okenními otvory a velkými sekčními vraty, které oddělují sklad od výrobních prostorů.
Kontakt
TS-tech, spol. s.r.o.
Radek Škodík
tel.: 602 710 285
radek.skodik@ts-tech.cz