INFORMACE O HALE

Montovaná hala pro společnost SMR Plus, s.r.o. je situována v průmyslové zóně ve Bzenci, nosná konstrukce je zhotovena z ocelové konstrukce o váze 47 000 kg včetně jeřábové dráhy, v povrchové úpravě žárový zinek. Hala slouží jako otevřený skladovací prostor pro rychlou manipulaci s materiálem. Dispoziční řešení haly je navrženo pro maximální využití skladovacího prostoru a pohodlnou manipulaci s uloženým materiálem. Z důvodu častého zacházení s těžkými břemeny je zde namontovaný mostový jeřáb s nosností do 4 000 kg. Ocelová konstrukce nese opláštění z fasádního trapézového plechu o celkové ploše 1 080 m2. Tento objekt je nezateplený. To znamená, že hala je takřka bezúdržbová, ale díky opláštění použitelná za každého ročního období. Střešní plášť je zhotoven z trapézového plechu ve výsledném množství 750 m2. Následně byla použita skladba střechy s vrchní izolací o ploše 750 m2. Klempířské prvky jsou zhotoveny ve stejném duchu jako výrobní hala pro stejnou společnost v barvě antracitová šedá RAL 7016. Klempířských prvků bylo vyrobeno a namontováno 500 mb.
Kontakt
SMR PLUS s.r.o
Ing. Miroslav Bartys
miroslav.bartys@smrplus.com
+420 601 107 153
 • Pozitivní zkušenost

  Dobrý den pane Rezek.

  Chtěl bych Vám touto formou poděkovat za Váš přístup při výstavbě dvou hal v našem areálu v roce 2020. Poděkování patří nejen vedení společnosti, ale i všem Vašim zaměstnancům.

  -Práce byly prováděny řádně, pečlivě a v dohodnutém termínu.
  -Před zahájením výstavby i v jejím průběhu jste aktivně přistupovali k plánování práce i plnění cíle výstavby hal v termínu. Obzvláště oceňuji snahu o hledání úspor investorovi i s návrhy náhradních řešení.
  -Výstavba probíhala souběžně s naší výrobou, díky čemuž vznikaly situace, kdy bylo třeba zvýšené koordinace stavebních prací a výroby. Váš přístup byl vždy vstřícný a operativní.

  Celkově hodnotím naši spolupráci velmi pozitivně a v případě potřeby se vždy s dalším projektem s důvěrou obrátím na Vaši společnost.

  Ing. Miroslav Bartys

  SMR PLUS s.r.o