INFORMACE O HALE

Rekonstrukce probíhala na montované hale pro společnost EDW Stavební, s.r.o. Hala se nachází v moderním distribučním centru společnosti Prologis v obci Rudná u Prahy. Naše společnost realizovala kompletní výměnu opláštění z trapézového plechu v barvě RAL 7046 (šedá) a RAL 6004 (zelená). Právě tato barevná kombinace je firemní identitou společnosti Prologis a jejich haly jsou tak lehce rozpoznatelné od ostatních. Trapézové plechy byly montovány na stávající plášť ze sendvičových panelů. Před samotnou montáží musely být všechny panely zkontrolovány a stávající spojovací materiál podotahován, případně vyměněn za nový tak, aby stavba byla připravena pro nový plášť. Příprava také zahrnovala demontáž starých klempířských prvků. Každý plech musel být přesně naměřen a upraven na míru pro stávající prostupy ve stavbě, např. výplně otvorů, nakládací rampy, schodiště, vzduchotechnika aj. Celkově jsme namontovali 4 500 m2 nového opláštění. Druhou částí rekonstrukce byla kompletní výroba a montáž klempířských prvků ve stejné barevné kombinaci jako nový plášť. Ve výsledku jsme na rekonstrukci použili 2 700 bm nové klempířiny a vyhráli si s každým detailem stavby.

Jelikož rekonstrukce probíhala při plném provozu a nemohlo dojít k žádnému omezení, museli jsme tak pečlivě zvolit zábor místa a zde složit veškerý materiál.
Kontakt
EDW Stavební s.r.o.
Martin Čech
edwstavebni-mc@seznam.cz
+420 606 903 311
  • Maximální Spokojenost!

    S firmou CZECH UNITE MONT jsem maximálně spokojen. Termíny dodržují a občas se jim daří odevzdat práci dříve. Kvalita provedených prací odpovídá mým požadavkům a co je pro mě důležité, dokáží si poradit s případnými komplikacemi. Díky tomu se obracím již několik let na firmu CZECH UNITE MONT a vždy k mé plné spokojenosti práci kvalitně odvedou.

    Martin Čech

    EDW Stavební s.r.o.