Délka: 76m
Šířka: 50m
Výška: 8m
Plocha: 3800m2

INFORMACE O HALE

Výrobní a skladovací hala s administrativní budovou pro společnost ZLOMEK, s.r.o. je situována v průmyslové zóně na konci města Hodonín. Jedná se o kombinovanou halu, skládající se z výrobní části, skladovacího prostoru, expedice a administrativní budovy. Konstrukce celého objektu je kombinací železobetonového skeletu a ocelové konstrukce naší výroby o váze 35 000 kg. Rozměry haly jsou: 76 x 50 x 8 m. Výrobní prostory poskytují velkou pracovní plochu, nachází se zde i mistrovna, ta je zhotovena z ocelové konstrukce a sendvičových panelů a díky barevnému odstínu RAL 9002 působí v prostředí neutrálním dojmem. O dostatečný příjem denního světla se stará 5 velkých ocelových světlíků. Hala také nabízí prostornou skladovací plochu, expedici s regálovým systémem. Expediční prostor je oddělen od výroby příčkou, která je zhotovena ze sendvičových panelů v barvě RAL 9002. Dominantou stavby je administrativní budova, která je řešena jako dvoupodlažní objekt. Administrativní budova má vlastní vstup z čelní strany stavby, ale je také provázána s expediční a výrobní částí haly. Pro opláštění objektu byly zvoleny vatové panely tl. 120 mm. Výsledná barevná kombinace působí elegantním dojmem, administrativní část má odstín RAL 9007, zatímco výrobní a skladovací část nese barevnost RAL 9006; celkem bylo použito 2 130 m2 panelů. Zadní stěna skladovacího prostoru zůstala zděného původu a nově prošla rekonstrukcí. Naše společnost dodala a namontovala trapézové plechy v odstínu RAL 9006.

Střešní plášť je tvořen z trapézového plechu, izolační skladby a svrchní gumové izolace, střecha také obsahuje podtlakovou střešní kanalizaci a ocelové světlíky. Klempířské prvky haly byly řešeny vždy podle odstínu panelů. Celkově naše společnost vyrobila a namontovala 3 000 mb. Před příjezdem do objektu společnosti Zlomek, s.r.o. se vedle vstupní brány nachází ještě jeden objekt. Tato budova je další dominantou areálu společnosti. Původní zděnou stavbu jsme oblékli do nového kabátu z trapézového plechu, zaizolovali původní střechu a přidali klempířské prvky. Odstín nové budovy je stejný jako administrativní část haly. Výsledkem je moderní vzhled nově vzniklého areálu.
Kontakt
ZLOMEK s.r.o.
Ing. Martin Zlomek
martin@zlomek.cz
+420 606 234 163
  • Smysl pro detail

    Se spoluprací se společností CZECH UNITE MONT jsme byli velmi spokojeni. Chtěl bych pochválit zejména komunikaci, odbornost, pružnost a v neposlední řadě smysl pro detail, na který byl ze strany dodavatele kladen důraz počas celé výstavby. Dobře odvedenou práci s radostí doporučíme dál.

    Ing. Martin Zlomek

    ZLOMEK s.r.o.